سوالات متداول

اگر قیمت محصول مشخص باشد می توانید به صورت آنلاین خرید را انجام داده و تسویه حساب نمایید. در صورتی که قیمت محصول مشخص نیست میتوانید یکی از روشهای زیر را انتخاب نمایید.

روش اول: لیست قطعات مورد نیاز را از طریق شماره تماس 09108368413 WhatsApp یا تلگرام نمایید.

روش دوم: میتوانید با شماره 09108368413 یا 03135558767 حاصل فرمایید.

روش اول: می توانید براحتی از منوی “ثبت سفارش خرید” نام قطعات، تعداد، استوک یا نو بودن و… را وارد نمایید. در کمترین زمان پیش فاکتور ارسال می گردد.

روش دوم: لیست قطعات مورد نیاز را از طریق شماره تماس 09108368413 WhatsApp یا تلگرام نمایید.

روش سوم: میتوانید با شماره 09108368413 یا شماره دفتر تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه محصولات خود را از فروشندگان معتبر بازار خارج کشور تهیه می‌نماید و کیفیت قطعات تحویلی تضمین می گردد.

خریداران باید در کمتر از ۲۴ ساعت پس از دریافت محصولات، شرکت را از وجود محصولات برگشتی باخبر نمایند. حداکثر زمان بازگشت محصول هفت روز پس از دریافت محصول است )برای محصولات با گارانتی ویژه این مدت ممکن است متفاوت باشد).

در صورت باز شدن پلمپ یا استفاده از محصول  امکان برگشت آن وجود ندارد. هزینه حمل و نقل قطعات برگشتی بر عهده خریدار می باشد.

بله فروشگاه اینترنتی شارالکترونیک تمام قطعات استوک را از منابع معتبر خارجی وارد می نماید. ضمناً اکثر قطعات استوک توسط متخصصان فروشگاه تست می گردند.

برای پاسخ می توانید به این مقاله مراجعه نمایید.

بهترین روش این است که از طریق  لینک زیر اقدام نمایید. همچنین می توانید با شماره دفتر تماس حاصل نمایید.

امکان ارسال قطعات به صورت پست پیشتاز، پست وثژه، پیک (داخل شهر اصفهان)، تیپاکس، چاپار، پایانه حمل و نقل اتوبوس و تحویل حضوری وجود دارد.

برای خریدهای بالای 2 میلیون تومان هزینه ارسال رایگان است. برای خریدهای کمتر از آن، هزینه ارسال از طریق پست پیشتاز به صورت پیشکرایه و هزینه ارسال از طریق تیپاکس، پیک موتوری و پایانه اتویوس به صورت پس کرایه خواهد بود.

بله با هماهنگی قبلی وجود دارد.

در زمینه فروش قطعات الکترونیک صنعتی، ماژول های IGBT، IPM بویژه قطعات مورد استفاده در تعمیرات ماشین های لباسشویی، اینورتر و درایوهای صنعتی، سافت استارترها، UPSها و منابع تغذیه سوئیچینگ و همچنین در زمینه مشاوره فنی و برگزاری کارگاه های آموزشی فعالیت داریم.